Straipsniai

Rankų darbo gaminiai vertinami nuo pat senovės. Rankų darbo gaminiai buvo gaminami amatininkų, dailidžių, tautodailinkų ir kitų meistrų. Rankų darbo gaminių ypatingą vertę sukuria kruopštus meistrų darbas, unikalūs meniniai sprendimai, vienetiniai egzemplioriai. Rankų darbo gaminiai kuriami rankomis, todėl niekada nerasite identiško tokio paties gaminio, juk tai ne masinės gamybos prekė, kuri „štampuojama“ fabrike mašinų.

Delanature unikalūs rankų darbo gaminiai iš medžio tai ne tik papuošalai, bet ir namų interjero detalės, šaunios dovanų idėjos gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, krikštynų ar sukaktuvių proga. Mūsų gaminiai – tai vienetiniai rankų darbo gaminiai pagaminti su meile ir dideliu dėmesiu net smulkiausioms detalėms. Vienetiniai rankų darbo aksesuarai ir suvenyrai visai šeimai, rankų darbo gaminiai namams dekoruoti dekupažo technika.

Delanature rankų darbo gaminiai Jums ir Jūsų Namams!

Delanature kuria išskirtinius papuošalus ir aksesuarus moterims, vyrams ir vaikams. Delanature papuošalai ir aksesuarai - tai gamtos kūriniai. Penki gamtos elementai sujungti į vieną darnią visumą - Medis, Metalas, Žemė, Ugnis ir Vanduo.

Autoriniai vienetiniai darbai moterims kuriami iš idėjų kasdien gimstančių kūrėjos galvoje, sukuriami individualiai konkrečiai asmenybei, remiantis jos pageidavimais, kasdienai ar šventei. Atsižvelgiama į spalvų gamą, motyvus, elementus, šventės tematiką, progą.

Delanature autoriniai vienetiniai darbai moterims – tai auskarai, apyrankės, vėriniai, sagės, sąsagos, aksesuarai plaukams, aksesuarai rankinėms ir kiti aprangos akcentai. Autoriniai vienetiniai darbai moterims gaminami iš medžio, metalo, akmenukų, kristalų, virvelių, juostelių, lino, veltinio ir kitų gamtinių medžiagų. Unikalūs medžiagų deriniai, formos, spalvos ir tekstūros išskirs Jus iš minios.

Delanature autoriniai vienetiniai darbai moterims – norinčioms išsiskirti moterims, merginoms ir panelėms.

Dekupažas siejasi su kūryba, fantazija ir kruopštumu. Todėl kiekvienas dekupažo darbas yra vienetinis, tarsi kolekcinis. Dekupažo autoriniai darbai kuriami rankomis, pasitelkus įvairiausias medžiagas. Pradedant įvairiaspalviais dažais, sendinimo lakais ir nuostabius efektus suteikiančias medžiagas sukuriami įspūdingi dekupažo technika dekoruoti autoriniai darbai.

Delanature dekupažo technika dekoruoti autoriniai darbai – tai kruopštaus darbo ir stiliaus pojūčio derinys. Delanature dekupažo autoriniai darbai – tai dekoruotos dėžutės, dekoruoti rėmeliai nuotraukoms, padėklai, padėkliukai, knygų, lėkščių laikikliai, žvakidės, laikrodžiai, raktinės, taupyklės, pakabos, kalėdiniai burbulai, šventinė atributika ir kiti interjero akcentai.

Autoriniai darbai kuriami pagal užsakymus. Ypač populiarios vardinės dėžutės vaikams ir dekoruoti rėmeliai. Tai puiki dovana naujagymio susilaukusioms mamytėms, krikšto tėvelių dovana krikštasūniui ar krikštadukrai, ar senelių dovana akūkui, anūkei.

Stilingi papuošalai moterims, merginoms, vyrams, vaikinams ir vaikams. Stilingos apyrankės, kaklo papuošalai, auskarai, plaukų aksesuarai, sagės, sąsagos ir kiti vienetiniai aksesuarai Jums. Stilingi papuošalai iš medžio Delanature - tai ne tik natūralu, bet ir unikalu, savo forma, tekstūra, dizainu.

Medis, metalas, akmuo, gintaras, stiklas ir tekstilė – tai medžiagos iš kurių gaminami stilingi papuošalai Delanature.
Unikalūs stilingi papuošalai poroms. Poroms siūlome stilingo dizaino apyrankes ir kaklo vėrinius su begalybės ženklu. Stilingi papuošalai Jai ir Jam bei išskirtiniai aksesuarai nenuobodžioms asmenybėms.

Būkite stilingi kartu su Delanature stilingais rankų darbo papuošalais ir aksesuarais!

Mediena natūrali „jausminga“ medžiaga. Ne tik gyvas medis skleidžia savo ypatingą energiją, mediena taip pat turi unikalią energetiką kurią skleidžia aplinkiniams.

Todėl mediniai papuošalai Delanature tai jausmingi papuošalai įkvėpti tos energijos. Mediniai papuošalai Delanature gaminami iš medienos, iš mažų ir didelių medinių detalių apjungiamų į vieną visumą. Mediniai papuošalai kuriami iš kruopščiai atrinktos medienos šlifuotos rankomis. Medinių elementų formos atkartoja gamtos motyvus ir sujungti į vieną visumą sukuria tarsi mažyčius gamtos meno kūrinius.

Delanature mediniai papuošalai moterims, vyrams ir vaikams. Mediniai papuošalai iš gamtos tiks natūralistams ir stilistams. Natūralu ir ekspresyvu – stilingi mediniai papuošalai Jums.

©Kopijuoti Draudžiama 2022 | www.delanature.lt